Příměstské soustředění 2022

Již podruhé se v historii našeho studia konalo příměstské stepařské soustředění. Děti, ve věku 6-14 let si užily pět společných dnů ve studiu a okolí.

Náš příměstský tábor se konal od 22. do 26. srpna a program plný stepu, výletů, cvičení, soutěží, tance, tvoření a hlavně zábavy si užila dvacítka stepařů. Děti ve studiu a okolí byly vždy od 9 do 17 hodin. Sešel se skvělý kolektiv dětí, které si vzájemně pomáhaly a navzájem se od sebe hodně naučily.

Dopoledne děti trávily ve studiu s Kamilou - ranní protažení na karimatkách, cvičení a posilování, které nebylo pro každého úplně jednoduché. Taneček na závěr tohoto bloku si užívali úplně všichni. Potom následoval společný step před obědem.


Poobědový čas jsme využívali k venkovním hrám a soutěžím, které připravovaly Veronika s Aničkou, Odpoledne pak děti mezi hodinami stepu tvořily lampióny, mixovaly a vyráběly speciální papír, který sloužil jako pozvánka na závěrečné vystoupení, tvořily přívěsky a s pet lahví pak vyráběly nádherné kytičky. Zvládly toho letos opravdu hodně. To vše pod vedením Lenky Cízlové, která jim vždy vše připravila a dětem pomáhala s výrobou.


Na odpoledním stepu děti trénovaly dvě další stepařské choreografie. Všechno pak předvedly v závěrečném pátečním vystoupení. Byl určen pro rodinu a pro kamarády všech účastníků příměstského soustředění.


Středu odpoledne jsme prožili na výletě, během něhož jsme zvládli hrát hry a přitom ujít ještě kolem 10 km.


Týden plný aktivity, poznávání nových kamarádů, srandy a zážitků nás všechny utvrdil v tom, že v příštím roce jdeme do příměstského soustředění nanovo.

Foto ZDE.