Krásné Vánoce a štěstí, zdraví v roce 2023

Step by step studio má za sebou krásný rok 2022. Jsem moc ráda, že jsme ho mohli prožít v plném nasazení stepařů a že se mohly opět konat naše pravidelné akce.

Přidalo se k nám spoustu nových stepařů z řad dětí, ale i dospělých, kteří s námi mohou již 27. a 28. ledna 2023 zažít své první stepařské vystoupení v Divadle Alfa.

Obrovským úspěchem bylo Mistrovství ČR ve stepuz něhož jsme letos postoupili na Mistrovství světa ve stepu se všemi čtyřmi formacemi a dětským triem. Zažili jsme tak ve velkém počtu stepařů MS v Chorvatsku a vybojovali zde dva postupy do finále - dvě 4. místa. Je to pro nás velký úspěch a motivace. Již teď pracujeme na choreografiích, které budou k vidění na vystoupeních a soutěžích v roce 2023.

 

V létě 2022 jsme také prožili nádherná stepařská soustředění v Nové Huti na Šumavě a krásné příměstské soustředění v Plzni. Těší nás, že naše tréninky mohly proběhnout podle předem naplánovaného rozvrhu, stejně jako sobotní workshopy s Igorem Bezdieniezhnyckem a veškerá stepařská vystoupení.

 

Pevně věřím, že nás čeká úspěšný rok 2023, v němž si užijeme naše pravidelné lekce, vystoupení, soutěžení a všechny stepařské akce. Těším se moc na společné chvíle a zážitky, které jsou, myslím nejen pro mě, nezapomenutelné a jedinečné! 

Pevné zdraví do nového roku!

Step by step studio a Kamila Borovská