Pilsen Tap Festival 2023

Pilsen Tap Festival 2023

se konal 11. - 14. 5. v ulicích města Plzně, na náměstí Republiky, U branky, v Měšťanské besedě a v Depu 2015. 

Na letošní ročník k nám přivítali zahraniční hosté ze Španělska - Roser Font a Guillem Alonso (odkaz na životopis), z Anglie Avalon Rathgeb (odkaz na životopis) , z Německa Kira von Kayser a z Ukrajiny Igor Bezdieniezhnykh.

Z našich studií to bylo TS Andrea z Prahy, Fidgety feet z Hradce Králové, No feet z Brna a další.

Na program festivalu se můžete podívat zde: (odkaz na program ze stránek festivalu).

Na své si přišli jak diváci na venkovních akcích, tak diváci na večerní Show v Měšťanské besedě, kde se představili všichni stepaři s tím nejlepším, co mohli nabídnout. Hudební doprovod na improvizace zajistil Jan Braun na piano, hostem večera byl člen DJKT Pavel Režný a moderátory show byli Kristýna Leichtová a Petr Borovský.

Stepaři si tak užili 4 dny plné stepu jak na jevištích, tak na workshopech se skutečnými mistry stepu. 

Jako každý rok si mohl z řad veřejnosti každý, kdo měl zájem, step vyzkoušet v našem Step by step studiu pod vedením Igora Bezdieniezhnyka.

Za zmínku ještě určitě stojí Tap Jam, který byl na festival zařazen druhým rokem a sklidil obrovský úspěch. Na hudbu kapely Tap Jam Band improvizovali jak hosté festivalu, tak členové jednotlivých studií. 

Už teď se těšíme na další ročník Pilsen Tap Festivalu, který bude zároveň oslavou 10. výročí festivalu, a to 30. 5. - 2. 6. 2024

Fotky z festivalu naleznete zde