Pojďme stepovat!

Jsme stepařské studio, jehož členy spojuje nadšení a zápal pro step. V současné době máme cca 200 členů napříč všemi věkovými kategoriemi od dětí předškolního věku až po seniory. Kromě výuky stepu klademe důraz na rozvíjení citu pro rytmus a hudbu obecně, podporujeme týmového ducha a v neposlední řadě si užíváme radost z pohybu.

Stepujeme od roku 2010

Procházíme neustálým vývojem. Jsme zakladateli a pořadateli Plzeňského festivalu stepu, byli jsme organizátory Mistrovství České republiky ve stepu 2015, pořádáme každoroční vystoupení v Divadle ALFA, vystupujeme na řadě kulturních akcí, na vernisážích, plesech, předávání uměleckých cen města Plzně, zahájení plzeňské kulturní sezony apod. A pravidelně pořádáme letní stepařské soustředění pro děti i dospělé.

Úspěchy na soutěžích

Také na soutěžním poli máme řadu úspěchů, pravidelně se účastníme Mistrovství České republiky i Mistrovství světa. Na stepařských soutěžích se umisťujeme na zajímavých místech. V roce 2019 jsme si například na Mistrovství Evropy získali 1. místo za formaci Adults II Mambo.
Podrobný seznam našich úspěchů naleznete zde.

Pořádáme worshopy

V Plzni pořádáme workshopy s osobnostmi české i světové stepařské scény, patří mezi ně například jedenáctinásobný mistr světa ve stepu Daniel Borak (Švýcarsko), sedminásobný mistr světa ve stepu Daniel Leveillé (Švýcarsko), mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček (ČR), choreograf a mistr Evropy ve stepu Igor Bezdieniezhnykh (Ukrajina), choreograf, stepař a tanečník Ruben Sanchez (Španělsko) nebo choreografka, stepařka a hudebnice Chris Matallo (Brazílie)

 

  CHCEŠ-LI VYSTUPOVAT, SOUTĚŽIT NEBO STEPOVAT JEN TAK PRO RADOST, PŘIJĎ MEZI NÁS!