Stepaři bodovali na Mistrovství České republiky

V sobotu 9. října výprava stepařů Step by step studia soutěžila na Mistrovství ČR ve stepu. Z Prahy jsme přivezli několik medailí a pohárů.

Na mistrovství, které se mimořádně konalo v podzimním termínu vyrazilo 53 stepařů, soutěžilo osm choreografií. Ačkoli jsme vyjížděli už v 6:30 ráno a vraceli se o půlnoci, byla nálada po celý den výborná. Užívali jsme si, že jsme si  konečně mohli zase po dlouhé době zasoutěžit a potkat stepaře z jiných studií.

A jak jsme dopadli? Stříbrné medaile přivezly stepařky nad 30 let (Adults II) s choreografií Aladin, bronzovou příčku jsme obsadili hned čtyřikrát - děti malá skupinka, dětská formace (Lvíčata), trio Adults a duo v kategorii Adults II. Čtvrté místo obsadila formace juniorů, páté malá skupinka juniorů a naše dívčí duo juniorek skončilo na sedmém místě. Někteří z mistrovství odjížděli nadšení, další byli trochu zklamaní - ale tak už to na soutěžích bývá. Všichni stepaři si zaslouží velkou gratulaci a díky za skvělou reprezentaci.

Naše trio v kategorii Adults (tedy Matěj a Tonda Borovští spolu s Phoebe Hnátovou) navíc získali speciální cenu Talent Grand Prix České mincovny za talent soutěže. Gratulujeme!

Fotografie z mistrovství najdete ZDE.

Pokud chcete naše stepaře vidět, máte šanci! Od čtvrtka do neděle 14.-17. října se koná Plzeňský festival stepu a některé soutěžní choreografie uvidíte i na sobotním Galavečeru stepu. Vstupenky jsou stále v prodeji ZDE. Ukázky pod širým nebem si užijte v sobotu dopoledne U Branky.