Plzeňany baví stepaři. Festival je tu!

Ve čtvrtek 14. října začal dvakrát odložený Plzeňský festival stepu. Potrvá do neděle, tak si ho nenechte ujít!

Plzeňský festival stepu se letos koná v netradičním podzimním termínu. Ve čtvrtek odpoledne začal stepováním v centru Plzně - naši stepaři předvedli improvizace na náměstí Republiky, před Západočeským muzeem či U Branky. Ačkoli nám počasí příliš nepřálo, stepaři i diváci si naše ukázky užili. 

V pátek odpoledne jsme se sešli na Anglickém nábřeží, kde jsme v opravdu velkém počtu hned třikrát předvedli stepařský chorus Shim Sham. Počasí se už tentokrát umoudřilo, takže se na další stepařskou ukázku přišla podívat více než stovka Plzeňanů.

Fotografie z festivalu najdete ZDE.

Hlavní část festivalového programu se koná v sobotu. Na pódiu U Branky se od 10:30 do 13 hodin vystřídají stepaři našeho studia od nejmenších až po dospělé a k vidění tu budou i hosté z Prahy či Čechošvýcar Daniel Borak. Pokud si chcete step vyzkoušet, dorazte ve 13 hodin do areálu DEPO2015, kde se konají kurzy pro veřejnost.

V sobotu večer se v Měsťanské besedě koná Stepařská show, která ukáže to nejlepší, co nabízí současný step. Vstupenky jsou stále v prodeji ZDE